от: Epmak86
А еще похоже, что иностранец переводит свои предложения промтом и постит сюда перевод.
А если так:
Здравствуйте!
Баторея, процесор, проводки мають температуру Кокторій буде нагрівати буде верхні шари тіла і вглупь. Закон енергій! (Пам'ятають руки школу) І так! 1.Що ми маємо? Особисто я підняв це питання ось як! Як? Ходив я в ліс-прекрасна пора! пора-очерованье! Все в рюгзаг помістив ... .40 хв. по лісу ... все! Спина вдризк мокраяч. У тих у всіх хто тут рюгзагі ніхто не потіють? Я один такий чтоли? Як бути?
Питання-буденність, але все ж в!
Премєр з ваших життів?

